Dil Seçiniz
Menü
Sosyal Medya
Dil Seçiniz

Kurumsal Politikamız

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına greken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü "olmazsa olmaz" koşul haline getirmek.

Sayısal- somut hedefler ve yetkinliklerin ölçümlendiği adil, şeffaf, objektif ve başarı odaklı bir performans sistemi kullanmak Kurum kültürünü ve kurumsal değerleri benimseyen, etik ilkelere uyumlu çalışanlara sahip olmak,

Hedefimizi sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde bölgesel olarak lider yapımızı koruyup, farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlayıp, marka olmak ve bu başarıyı tüm çalışanlarımızla paylaşmak temel ilkelerimizdendir. 

Bu vizyonla oluşturulan İnsan Kaynakları Politikamız; Grubumuzun stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak amacındadır...

ÇÖZÜM ORTAKLARI
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam