Dil Seçiniz
Menü
Sosyal Medya
Dil Seçiniz

Hakkımızda

2013 yılında Elektrik Elektronik Mühendis Mehmet ÇATALBAŞ tarafından kurulmuştur. İş birliği içinde olduğumuz ve hepsi kendi kulvarında öncü olan dünya markaları ile her sektörden müşterinin değişken ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz. Geniş ürün ağımızın yanı sıra danışmanlık, Süpervizörlük, yazılım, kurulum, altyapı, montaj, devreye alma, satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini de içeren mühendislik çözümlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.


Endüstriyel ARGE ve tasarım üzerine kurguladığı müşteri odaklı kalite anlayışı, uluslararası gözetim kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir. TSE, ISO8001 standartlarını bünyesinde yaşama geçirmiş olan işletmemiz, yatırımı devam eden uluslararası boyuttaki bir iş birliği için ISO16949 normlarına göre yapılanmasını devam ettirmektedir.

ÇATALBAŞ ELEKTRİK olarak;

Geçmişten gelen tecrübe ve inanç ile 2013 yılında Adana'da elektrik, enerji, pano ve otomasyon sistemleri üzerine sektördeki yerimizi aldık. Hizmette kalite ve güveni öncelik prensibimiz olarak benimsemiş bir firma yapısına sahip olmanın mutluluğu müşterilerimize verdiğimiz değer ile yolumuza devam etmekteyiz...

Mehmet ÇATALBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

ÇÖZÜM ORTAKLARI
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam