Dil Seçiniz
Menü
Sosyal Medya
Dil Seçiniz

Hakkımızda

Çatalbaş Elektrik Enerji; 2013 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi Mehmet ÇATALBAŞ tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne iş birliği içinde olduğu ve her biri kendi kulvarında öncü olan dünya markaları ile her sektörden müşterinin değişken ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Geniş ürün ağının yanı sıra; danışmanlık, süpervizörlük, yazılım, kurulum, altyapı, montaj, devreye alma, satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini de içeren mühendislik çözümleri, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Endüstriyel ar-ge ve tasarım üzerine kurduğu müşteri odaklı kalite anlayışı, uluslararası gözetim kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir.
Çalışmalarını bünyesinde bulundurduğu, TSE, ISO 14001, ISO 45001, OHSAS 18001 ve ISO 9001 standartları doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Bu sertifikalara ek olarak: T.C. Millî Savunma Bakanlığı Ankara Tesis Güvenlik Milli Gizli Belgesi FACILITY SECURITY CLEARANCE CERTIFICATE (FSCC) ve T.C. Millî Savunma Bakanlığı Ankara Tesis Güvenlik Nato Gizli Belgesi (FACILITY SECURITY CLEARANCE CERTIFICATE - FSCC) almaya hak kazanmıştır.

Mehmet ÇATALBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

ÇÖZÜM ORTAKLARI
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam